Kúpiť rebriny a ribstole – e-shop

Sprievodca výberom
rebrín


Rebriny  >  Akú vybrať hrazdu na rebriny?

Akú vybrať hrazdu na rebriny?

Možno ste nevedeli, že možnosti rebrín rozširuje závesná hrazda. Jedna taká sa dá dokúpiť aj k obľúbeným dreveným žebřinám inSPORTline všetkých typov.

Ďalši motiváci k pestrému cvičeniu, ktoré vás bude baviť, je bezpochyby darček k tejto pomôcke - videotrenér "Krásne bruško". Obdržíte ho ako poďakovanie za objednávku v internetovom obchode.

Závesná hrazda je oceľová a natretá farbou odolnou proti opotrebeniu, vlhkosti a potu. Pri cvičení teda zaručuje bezpečnosť, avšak do maximálneho zaťaženia 110 kg. Na ribstol ju uchytíte ľahko a hneď môžete využívať univerzálne nastavenie rozstupu vzpier. A koľko za ňu dáte? Ak nakúpite v akcii, tak len 760 Sk.

Efektívne posilňovanie aj do obývačky či kancelárie

Medzi najlepšie cvičenie patrí dodnes posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Z pomôcok sa v ňom uplatňujú práve závesné systémy ako hrazdy na rebriny, ale tiež balančné podložky a rôzne špeciálne posilňovača. Užívatelia ich vyhľadávajú z niekoľkých dôvodov, medzi ktoré patria:

  • Nízke obstarávacie náklady a jednoduché použitie
  • Účinné cvičenie pre formovanie postavy, chudnutie aj kondičný tréning
  • Využitie vo vonkajších aj vnútorných priestoroch

Hrazdu na rebriny odporúča aj tréner inSPORTline Petr Kopřiva, ktorý uvádza: "Spevnenie stabilizačných svalov vám pomôže aj od dlhodobej bolesti chrbta, napríklad z nadmerného sedenie, ktoré bohužiaľ začalo ohrozovať aj deti."

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 17. 11. 2015


Odporúčame rebriny a ribstole


Ďalšie novinky

Rebriny do detskej izby

Chcete deťom vyplniť izbičku užitočnou cvičebnou pomôckou? Kúpte im rebriny a na ne treba hrazdu.

25. 8. 2016

Ako na rebrinách precvičíte brušné svaly?

Mať perfektnú brucho je najčastejšia požiadavka návštevníkov posilňovní. Tiež sa vám páči brušné svaly vyrysované do "pekáča buchiet"? Poradíme, ako na ne s pomocou rebrín a v pekne v súkromí domova.

17. 11. 2015

všetky novinky