Kúpiť rebriny a ribstole – e-shop

Sprievodca výberom
rebrín


Rebriny  >  Zdravá závislosť – detská domáca preliezačka!

Zdravá závislosť – detská domáca preliezačka!

Rebriny, hrazdu, gymnastické kruhy, lano, visutú hrazdu, sieť na šplhanie, lanový rebrík, ale aj hojdačku, basketbalový kôš, hadí a vodorovný rebrík zahŕňajú v rôznych obmenách preliezačky na doma. Raj pre deti každého veku, aby sa poriadne vybláznili.

Zostavy sú certifikované do 100 kg a určené pre deti od troch rokov. Vyrábajú sa buď na inštaláciu k stene, alebo s jednoduchým rozperným systémom medzi strop a podlahu, čo umožňuje ich ľahké premiestnenie. Tiež výšku hrazdy je možné meniť podľa veku dieťaťa.

Preliezačky sú stabilné, so špeciálnymi nekĺzavými priečkami, ktoré pri cvičení zároveň masírujú dlane a chodidlá. Všetky otvory majú bezpečné krytie.

Deti sú veľmi vynaliezavé vo vymýšľaní nových a nových aktivít na preliezačke, a že je táto zábava zároveň potrebným cvičením, viete vy.

Ak sa rozhodnete pre investíciu do domácej preliezačky, môžete sa tešiť zo zdravia a fyzickej kondície svojich detí.  A to predstavuje jej hlavný a dlhodobý efekt.
 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 22. 2. 2014


Odporúčame rebriny a ribstole


Ďalšie novinky

Ako na rebrinách precvičíte brušné svaly?

Mať perfektnú brucho je najčastejšia požiadavka návštevníkov posilňovní. Tiež sa vám páči brušné svaly vyrysované do "pekáča buchiet"? Poradíme, ako na ne s pomocou rebrín a v pekne v súkromí domova.

17. 11. 2015

Akú vybrať hrazdu na rebriny?

Možno ste nevedeli, že možnosti rebrín rozširuje závesná hrazda. Jedna taká sa dá dokúpiť aj k obľúbeným dreveným žebřinám inSPORTline všetkých typov.

17. 11. 2015

Rebriny sú výborné na brušné svaly

Rebriny so závesnou hrazdou predstavujú dobrú voľbu domáceho vybavenia pre získanie fyzickej kondície a spevnenie svalov celého tela, čo umožňuje variabilné rozmiestnenie ich priečok.

25. 3. 2014

všetky novinky